Uitslag Grote Verloting 2019

Eerste prijs: Waardebon €300,-                                                       1800 / T. van Zetten  Aangeboden door :KlusWijs Kesteren /KW Wonen Kesteren

Tweede Prijs: Waardebon €250                                                         235 / M. Daatselaar Aangeboden door: J. van Tongeren Fietsen Ingen

                                     Rijwielen van Beek Veenendaal                                                    Derde Prijs: Dinerbon                                                                            632 / F.van Erp Aangeboden door Café/Restaurant “Ons Hoekje”                                                         

      Assorti bak                         501                  H.van Verseveld
      Pedaalemmer                    1920                G.van der Plaat
      Fruitschaal                         2338               K.van Tuil 
      Geurstokjes                        601                  F.van Erp 
      Snijplank                            2178                J.van Dijk 
      Theelicht houderset         921                  L.van de Peppel
      Keukendoekset                  1320               Adrie
      Gourmetset                        967                 R.van Kuilenburg 
      Messenset                           753                 A.Lans                                                                                   Puzzle                                  721                  Simons                                                                                   Voorraadbakken               2233               H.van de Berg                                      
      Serveerschaaltjes              1835               K.van Ossenbruggen (jr.)
      Bekers                                 1831                K.van Ossenbruggen (jr.)   
      Lantaarn                             520                 R.van Laar
      Keukenweegschaal           433                 Jeroen 
      Kerstset                               1475               W.de Koning                                                                        Staafmixer                          21                     Desiré                                                                                  Koekenpan                         44                     M.van Verseveld                                                                Ladenset                             1115                  R.van de Grift                                                                    Glazenset                            1665                D.van Ewijk                                                                          Waterkoker                        74                    E.Hageman                                                                          Vouwkrat                           273                   B.van Dodeweerd                                                              Wijnkaraf                          1095                 Joke                                                                                      Wijnkaraf                          2058                N.Kraaij