Uitslag Grote Verloting 2018

Eerste prijs Kleuren TV                                                                        2303 / G. van de Plaat

    Aangeboden door :J.v.Tongeren Fietsen Ingen

                                      Rijwielen van Beek Veenendaal

Tweede Prijs Waardebon €250                                                          2241 / H.Briene

  Aangeboden door: Deco Formido v. Beusichem Kesteren

Derde Prijs Dinerbon                                                                            1604 / M.van Ingen

  Aangeboden door Cafe/Restaurant “Ons Hoekje”                                                   

       grill gourmetset              895                   W.J.W.Verbeek                                                                    ovenschaal                       114                    A.J.van Arkel
       HG aktiepakket               2387                 R.Kaldenberg
       set glazen                          82                     J.A.J.van de Scheur
       thermokan                        715                    C.J.de Kruijff
       fietsklok                            1304                 R.van Laar
       glazenstolp                       77                     B.de Gier
       serveerset                         1129                 C.Berendsen
       kerstmannetje                 415                   Suze
       klok                                    953                   P.van Blijderveen
       plaid                                   1524                 E.Hageman
       geurset                               1859                 A.Woesthoff                              
       staafmixer                         540                   J.van Arnhem
       pedaalemmer                   1274                  D.Timmer
       schalenset                         720                    C.J.de Kruijff
       snijplank                           401                     Suze
       lamp                                  758                     C.de Haas                                                                           HG aktiepakket               1350                   A.J.van Arkel                                                                     vogelhuisje                       1641                   M.van Ingen                                                                       klok                                    1612                   M.van Verseveld                                                                 waterkoker                       1390                   J.van Verseveld van Oort                                                 lantaarn                            1023                   Anton                                                                                   koekenpan                        1814                   K.Slaman                                                                             10 rit kaart (brom)fiets  44                       Jenneken                                                                             vouwkrat                           695                     J.de Vree                                                                             10 rit Kaart auto              2382                  R.Kaldenberg